آپدیت جدید آیتونز، اپ استور iOS را از دسکتاپ حذف می کند

13 سپتامبر ۱ دیدگاه

 

اپل با به روزرسانی نسخه ی دسکتاپ آیتونز، امکان دسترسی به اپ استور iOS را از آن حذف کرد.

اگرچه اپل شب گذشته، با معرفی سه محصول جدید از خانواده ی آیفون، مجموعه ی گوشی های هوشمند خود را گسترش داد، از سوی دیگر با انتشار یک به روزرسانی نرم افزاری برای آیتونز روی ویندوز و مک او اس، یکی از قابلیت های این نرم افزار را حذف کرد؛ بدین ترتیب که با نصب نسخه ی ۱۲٫۷ آیتونز، کاربران به اپ استور از طریق دسکتاپ دسترسی نخواهند داشت.

بر اساس آنچه در صفحه ی پشتیبانی اپل آمده، تمرکز روی موسیقی، فیلم، برنامه های تلویزیونی، پادکست و کتاب های صوتی به مفهوم آن است که کاربران ناچار به استفاده از دستگاه های مبتنی بر iOS خود برای مدیریت اپلیکیشن های نصب شده روی آن ها هستند. علاوه بر تغییر یادشده، به روزرسانی جدید آیتونز، امکان همگام سازی با دستگاه های مبتنی بر iOS 11 و به اشتراک گذاری موسیقی در شبکه های اجتماعی برای کاربران اپل میوزیک را فراهم می کند.

تغییرات دیگر شامل اضافه شدن محتوای iTunes U در بخش پادکست ها، دانود مجدد رینگتون از طریق دستگاه های مبتنی بر iOS 11 و جابه جا شدن ایستگاه های رادیویی به کتابخانه ی موسیقی است. اگرچه برخی از کاربران به مدیریت اپلیکیشن ها و رینگتون ها از طریق آیتونز عادت داشتند؛ اما حذف این قابلیت احتمالا بخشی از برنامه ی مورد انتظار اپل برای ساده سازی اپلیکیشن موسیقی اش محسوب می شود؛ اپلیکیشنی که اکنون به ابزاری سردرگم کننده و پیچیده بدل شده است.

البته چنانچه شما نیاز مبرمی برای بازگردانی رینگتون یا اپلیکیشن خاصی دارید که اکنون در دسترس نیست؛ طبق اعلام اپل، می توانید این کار از طریق اتصال دستگاه مورد نظر با کابل USB به کامپیوترتان انجام دهید.

منبع:

http://www.btitr.com

 

Latest Comments

اپل استور

نوامبر 21, 2017

خیلی خووب بوود مرسی بابت تلاشتون

replay

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Ad